تبلیغات و اعلانات بازرگانی

وب سایت افغان زوم، دارای محتویات چون مطالب هنری خبری ، بهداشت ، علوم و فناوری ، یکی از محبوب ترین وب سایت های آنلاین در افغانستان است که در افغانستان رتبه اول را در الکسا دارد .

afghanzoom-alexa-rank
afghanzoom-alexa-rank

وب سایت افغان زوم بهترین وسیله برایسازمان ، تجارت ، محصولات و سایر موارد شما میباشد ، جایی که شما تبلیغات خود را در آن قرار می دهید و محصولات خود را به راحتی به هموطنان به معرفی میکشانید.

این وب سایت که روزانه حدود ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ بازدید کننده دارد ، در زمینه تبلیغات برای شما نیز فعالیت می کند و تبلیغات خود را با قیمت مناسب به مردم ارائه میدهد.

ما برای تبلیغات شما مکان های ویژه ای در وب سایت داریم ، ما می توانیم به انتخاب شما تبلیغات تجاری شما را منتشر کنیم.

سرصفحه و یا هیدر وب سایت:

ما برای تبلیغات شما در بالای وب سایت ماهانه ۲۰۰۰۰ افغانی هزینه می گیریم. تبلیغ شما در اندازه (۷۰۰ – ۹۰) در هدر وب سایت نمایش داده می شود.

سايډبار وب سایت:

ما همچنین تبلیغات شما را در نوار کناری یا سمت چپ وب سایت قرار می دهیم ،
قیمت این محل ماهانه ۱۵۰۰۰ افغانی میباشد. سایز این تبلیغ شما ۳۰۰ در ۳۰۰ میباشد.

تبلیقات شما در هر پست:

این مکان برای تبلیغات شما مکانی عالی است ، زیرا گزارش ها ، اخبار و مقالات ما در مقالات فوری منتشر می شوند که کاربران موبایل به راحتی می توانند آنها را مشاهده کنند.
پست های که منتشر میشود به کمک پیج های فیسبوکی بزرگ افغانستان ما روزانه ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ بازدید کننده داریم این محل یکی از بهترین محل برای تبلیغات شما خواهد بود. ما برای هر آگهی (گزارش ، خبر ، مقاله) در این محل ۵۰۰۰۰ ، افغانی هزینه میگیریم. باید گفت که ما هر روز ۳ تا ۴ گزارش ، اخبار و مقاله منتشر می کنیم.

تبلیغات در فیس بوک:

وب سایت افغان زوم و افغان یک نه تنها تبلیغات شما را در وب سایت و گزارشات منتشر می کند ، بلکه تبلیغات (مقالات ، اخبار ، عکس ها و فیلم ها) را نیز در صفحه فیس بوک مثل

خبر 24   150 USD

منتشر میکنیم.

هزینه یک تبلیغ در پیج های فیسبوکی ۲۵۰$ میباشد و اگر شما دوست داشتید اسپانسر نیز میکنیم به قیمت دلخواه شما.

برای اطلاعات بیشتر ایمل یا واتساپ ما به تماس شوید.

E-Mail AfghanPassion.com@mail.com
WhatsApp +905344326269