چگونه فایل های اضافی و کاش در ویندوز ۱۰ را حذف کنیم

CCleaner
CCleaner

چگونه فایل های اضافی و کاش در ویندوز ۱۰ را حذف کنیم

آیا میدانستید که سیستم ویندوز ما در طول مدت زمان که از استفاده میکنیم فایل های اضافی و غیر ضروری را در خود جا به جا میکند, که این سبب کندی در سیستم عامل ویندوز میشود. اگر این فایل ها را حذف کنید حافظه کامپوتر شما خالی و باعث عملکرد سیستم میشود. در این مطلب برای تان توضیحات داده میشود که چگونه از شر این فایل ها خلاص شوید.
c Cleaner یکی از برنامه های جالب و خیلی عالی و رایگان برنامه میباشد که شما را کمک میکند تا کاش ویندوس ۱۰ را حذف کنید, این برنامه را در گوگل سرچ کنید و انستال کنید, در قسمت Easy Clean کلیک کنید و روی Analyze کلیک کنید, در صفعه بعد روی Clean All کلیک کنید. همین کار کافی است تا کاش شما از فایل های غیر ضروری و اضافی که سبب کندی سیستم شما میشود حذف شوند.
در قسمت بعدی چگونگی حذف فایل های اضافی در ویندوز ۱۰ شما به کدام برنامه خاص نیاز ندارید. با استفاده از قابلیت های داخلی ویندوز ۱۰ میتوان به راحتی فایل های اضافه را حذف کرد. از MENU START به بخش تنظیمات SETTINGS بروید, وارید سیستم شوید STORAGE را انتخاب کنید و بالای FREE UP SPACE NOW را انتخاب کنید و صبر کنید تا سیستم SCAN شود, پس از پایان SCAN فایل های اضافی مورد نظر را انتخاب نماید و در نهایت روی REMOVE ALL بزنید.
توجه داشته باشید که قبل از حذف فایل ها حتما توضیحات را مطالعه کنید, تا مطمین باشید که چی نوع فایل ها را حذف میکنید.
در اخیر پیشنهاد میکنیم حتما کاش و فایل های اضافی در ویندوز را حذف نماید تا عملکرد سیستم شما به مراتب بالاتر برود.